pieczątka dla dzieci

To naprawdę bardzo proste! Bądź bohaterem – chroń siebie i najmłodszych domowników. Mycie rąk to podstawa, a teraz możesz nauczyć się tego w zabawny sposób. Przybij pieczątkę z podobizną Monster Virusa na dłoniach. Policz wolno do dziesięciu. Weź ulubione mydło, odkręć wodę i… proszę bardzo! Myj ręce tak długo i dokładnie aż podobizna potworka zniknie z twoich dłoni. Baw się – powtarzając tę czynność wielokrotnie w ciągu dnia. Według Światowej Organizacji Zdrowia mycie rąk wodą i mydłem to najlepsza metoda ochrony. Pieczątka Protect KIDS jest wyposażona w testowany dermatologicznie tusz. Oznacza to, że używamy tuszu do stemplowania, który jest nieszkodliwy dla skóry. Każda poduszka tuszująca wystarcza na około 3000 odbić lub 5-6 odbić dziennie przez 500 dni. Pieczątka zapakowana jest w blister ochronny.

pieczątka dla dzieci

Microban 
Wbudowana ochrona antybakteryjna Microban zabezpiecza obudowę pieczątki przed niebezpiecznymi bakteriami, a także blokuje ich namnażanie.

Technologia Microban uznawana jest za w pełni bezpieczną technologię, potwierdzoną wieloma certyfikatami. Wykorzystuje właściwości m. in. jonów srebra, które wyniszczają bakterie „od wewnątrz” wnikając w strukturę ich DNA, a także blokują ich namnażanie. Microban gwarantuje aktywną i długotrwałą ochronę przed bakteriami takim jak: E. Colli, Salmonella, czy MRSA.
pieczątka dla dzieci
Badania wskazują, że technologia Microban jest w stanie usunąć nawet 99,9% bakterii znajdujących się na obudowie pieczątki. Jest odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania, czy zmywanie. Nawet przy intensywnym użytkowaniu pieczątki, zawsze będzie chroniła przed bakteriami w ten sam sposób.
 

KOLOR ODBICIA: czarny
WYMIENNA PODUSZKA Z TUSZEM: tak

Termin realizacji zamówienia od 2 do 5 dni