GREEN LINE

Od momentu wprowadzenia pieczątek ekologicznych, seria Green Line cieszy się rosnącą popularnością. Już ponad 3 lata pieczątki tej linii odnoszą wielki sukces. Liczba zapytań o nowe modele wpłynęła na decyzję o wzbogaceniu serii Green Line o produkty w lekkiej oprawie: Stamp Mouse 20 Green Line, Stamp Mouse 30 Green Line i Minidatownik S 120 Green Line.

Stamp Mouse 20 i 30 serii Green Line

Niezwykła pieczątka w lekkiej oprawie. Funkcjonalna, bardzo praktyczna. Użytkownik może dołączyć ją do kluczy, do klipsa lub nosić na smyczy. Dzięki temu Klient zyskuje stały dostęp do pieczątki niezależnie od tego gdzie się znajduje. Kupując Stamp Mouse Green Line użytkownik otrzymuje dodatkową wartość lekką pieczątkę w ekologicznej oprawie.

Zestaw pieczątek serii Green Line

Zamawiając jedno odbicie w dwóch oprawach Klient zyskuje stały dostęp do pieczątki w oprawie Stamp Mouse do zadań poza biurem oraz odpowiednik stacjonarny – do pracy w siedzibie firmy.

Minidatownik S 120

Bardzo poręczny datownik w lekkiej oprawie. Data dostępna w dwóch formatach odbicia: cyfrowej i polskiej jest odpowiednia do różnych zastosowań. Ekologiczna oprawa uzupełnia ofertę produktów serii Green Line.

Oferta pieczątek ekologicznych polecana w branżach związanych z ekologią i ochroną środowiska:

– Sklepy Ekologiczne

– Zieleń Miejska

– Centra Ogrodnicze

– Oczyszczalnie

– Urzędy

– Przedsiębiorstwa Wodociągowe

Wzbogacona oferta pieczątek serii Green Line zapewnia kompleksową obsługę firm branży ekologicznej. Pozwala odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klientów indywidualnych.

Obecna oferta pieczątek serii Green Line obejmuje produkty odpowiadające na wszelkie zapytania:

Nowy Printer Green Line 20
Nowy Printer Green Line 30
Nowy Printer Green Line 40

Classic Line 2300
Classic Line 2360
Classic Line 2600
Classic Line 2660

Printer S 220
Printer S 226

Stamp Mouse 20
Stamp Mouse 30

Minidatownik
S 120

GREEN LINE – Printer IQ, Datowniki, Numeratory​ – zobacz…

Pieczątki Green Line – dbamy o środowisko
Seria Green Line jest wyjątkową linią pieczątek. Produkty tej serii wykonane są głównie z materiałów odzyskanych w trakcie procesu recyklingu – minimum 65% – 80% materiałów to tworzywa odzyskane. Firma COLOP korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu i ponownie przekazuje je do dalszego wykorzystania. Pieczątki serii Green Line produkowane są zgodnie z międzynarodową normą zarządzania środowiskowego ISO 14001, której głównym zadaniem jest zapobieganie zanieczyszczeniom oraz wspomaganie ochrony środowiska.