Suche stemple

tworzą bardzo trwałą a jednocześnie subtelną i elegancką pieczęć tłoczoną. Odbicie wykonane za pomocą suchego stempla podkreśla rangę dokumentów, certyfikatów, zaproszeń i świadectw. Może zastępować pieczątki tuszowe, jest doskonałym zabezpieczeniem przed skopiowaniem dokumentu. Lekki suchy stempel ręczny po zamontowaniu podstawy może funkcjonować również jako biurkowy. Przeznaczony do znakowania dokumentów przez przetłoczenie.

 

Suchy stempel ma między innymi następujące zastosowania:

– urzędy, instytucje, notariusz, prawnik (autoryzacja dokumentów)
– prezent dla kolekcjonera (exlibris)

– w bibliotekach (np. adres lub logo do znakowania stron w książkach),
– zakład fotograficzny (autoryzacja zdjęć)
– identyfikatory dla pracowników (znakowanie niepodrabialne przez osoby z zewnątrz)
– certyfikaty, dyplomy, umowy (wraz z naklejką złotą lub srebrną – jako uwiarygodnienie dokumentów)
– plomby (folie samoprzylepne)
– znaki firmowe na dokumentach, umowach lub fakturach
– wizytówki (unikatowy znak firmowy)
– papeteria (znak identyfikacyjny na kopercie)
– znakowanie pamiątkowe (np. logo hotelu, logo schroniska górskiego, logo klubu wspinaczkowego)
– znakowanie biletów miesięcznych, biletów do teatru, kina, na imprezy sportowe, koncerty, basen, SPA, itp.
– znakowanie ulotek z rabatami (fryzjer, kosmetyczka, SPA, pizzeria, lekcje tańca)

suchy stempel

Suchy Stempel COLOP R 51 mm

Suchy stempel ręczny z wkładem o średnicy 51mm – tworzy tłoczoną, bardzo trwałą,
a jednocześnie subtelną i elegancką pieczęć. Odbicie wykonane za pomocą suchego stempla podkreśla rangę dokumentów, certyfikatów, zaproszeń i świadectw. Zabezpiecza dokumenty przed kopiowaniem. Istnieje możliwość zamontowania do jednej podstawy suchego stempla róźnych wkładów.

suchy stempel

Suchy Stempel COLOP R 41 mm

Suchy stempel ręczny z wkładem o średnicy 41mm – tworzy tłoczoną, bardzo trwałą, a jednocześnie subtelną i elegancką pieczęć. Odbicie wykonane za pomocą suchego stempla podkreśla rangę dokumentów, certyfikatów, zaproszeń i świadectw. Zabezpiecza dokumenty przed kopiowaniem. Istnieje możliwość zamontowania do jednej podstawy suchego stempla róźnych wkładów.
suchy stempel

Suchy Stempel COLOP R 25×50 mm

Suchy stempel ręczny z wkładem o powierzchni 25x50mm – tworzy tłoczoną, bardzo trwałą a jednocześnie subtelną i elegancką pieczęć. Odbicie wykonane za pomocą suchego stempla podkreśla rangę dokumentów, certyfikatów, zaproszeń i świadectw. Zabezpiecza dokumenty przed kopiowaniem. Istnieje możliwość zamontowania do jednej podstawy suchego stempla róźnych wkładów.
suchy stempel

Suchy Stempel biurkowy o dużym zasięgu JRL

Pieczątka bez tuszowa pełni tę samą funkcję co zwykła pieczątka, czyli umacnia wiarygodność dokumentów, z tym, że odcisk pieczątki zostaje wytłoczony na papierze w postaci trójwymiarowego, wypukłego odbicia.
Poprzez swoją unikalność pieczęć uzyskana przy pomocy stempla jest praktycznie nie do podrobienia i dlatego może być używana do stemplowania ważnych dokumentów, faktur, ofert i ulotek handlowych, a także dyplomów, legitymacji i dowodów osobistych. Może również stanowić doskonały ozdobnik kopert i papeterii.

JLR – wkłady (odbicie) w naszej ofercie: R46mm, R51mm, 25x76mm,
zasięg 105mm (max od krawedzi papieru do krawedzi odbicia)

suchy stempel

Podstawa pod suchy stempel COLOP

Podstawa pod suchy stempel – rozwiązanie, dzięki któremu suchy stempel ręczny może pełnić funkcje urządzenia biurkowego. Po zamontowaniu suchego stempla na podstawie, produkt staje się bardziej stabilny. W zależności od zapotrzebowania podstawę można wielokrotnie montować i zdejmować.
naklejki

Naklejka złota do stempla suchego

Złote naklejki powodują, że odbicie suchego stempla jest bardzo wyraźne i ostrzejsze niż dotychczas, a przy tym jest niepodrabialne (naklejka mocno przywiera do kartki i próba jej oderwania powoduje uszkodzenie całego odbicia). Stanowi doskonały ozdobnik np. dyplomów.
naklejki

Naklejka srebrna do stempla suchego

Sreberko naklejki powodują, że odbicie suchego stempla jest bardzo wyraźne i ostrzejsze niż dotychczas, a przy tym jest niepodrabialne (naklejka mocno przywiera do kartki i próba jej oderwania powoduje uszkodzenie całego odbicia). Stanowi doskonały ozdobnik np. dyplomów.